Vítáme Vás na stránkách, které jsou oficiálními stránkami Sboru dobrovoných hasičů Nedakonice. Na těchto stránkách se budeme snažit Vám poskytovat informace o činnosti a práci našeho sboru. Budete mít možnost se zde informovat o práci jednotky SDH obce Nedakonice a také získat užitečné informace z oblasti požární ochrany nebo ochrany obyvatelstva.

 

13.05.2017 První soutěž mladých hasičů

První soutěž našich mladých hasičů se konala v Bojkovicích v rámci Okresního kola hry plamen 2016/2017. Tato soutěž byla pro nás především seznamovací s cílem získání více zkušeností pro další účasti na soutěžích a trénování.

Družstvo bylo složeno z dětí větších věkových rozdílů, takže bylo zařazeno do starších. Naše děti se zúčastnily pouze  jedné a to hlavní disciplíny – požární útok, který byl úspěšně splněn bez problémů.

Po tomto úspěchu se už všichni těší na další soutěže a trénování dalších disciplín jako jsou např. požární štafety.

více foto a video zde: https://www.facebook.com/groups/MladiHasiciNedakonice/

  • DSC_2496
  • DSC_2522
  • DSC_2530
  • DSC_2533
  • DSC_2536
  • DSC_2544-1
  • DSC_2544
  • DSC_2562
  • DSC_2564
  • DSC_2567